При храмах УПЦ МП продають надруковані в Почаєві книжки з молитвами «за Россию» і «русских солдат»

Як повідомляє prportal.com.ua, на даний факт звертає увагу священик ПЦУ з Буковини Роман Грищук.

“Переглянувши зміст, я не повірив своїм очам. Щоб переконатися, що це не підробка, я вирішив особисто зайти у Миколаївський храм Московського патріархату в Чернівцях. Чернівецько-Буковинська єпархія. Консисторія. Внутрішній склад-магазин церковної книги. Так, це не брехня. Вони дійсно по сьогодні пропонують своїм вірянам молитовник саме у такій редакції”, – зазначає він.

Книгу видано 2018 року в Почаєві.

Вона російською мовою.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

У розділі “Молитви за Вітчизну” йдеться про “державу Російську”, “Росію”, “рускій народ”.

На підтвердження український священик наводить відповідні світлини.

Також він сфотографував місце продажу разом із пропонованими книгами й каже, що передасть цей запис до Служби безпеки України.

“Пропонується молитися виключно російським святим і зразу вказується хто вороги, іноплемінники та іновірці… Якщо за російських солдат пропонують молитися як за своїх, то вороги російських солдат, тобто ті, з ким вони воюють, тобто українські воїни – це і є ті “врагі, іновєрци та іноплєменнікі”, яких треба знищувати! Звідси і така неприязнь у багатьох рядових парафіян Московського патріархату до Української армії і практична відсутність серед них волонтерів та організованої допомоги нашим захисникам”, – наголосив Роман Грищук.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.