Прохасько, Карп’юк, Андрусяк та інші: виходить нова різдвяна книжка

329

Оголосили передпродаж нової книжки оповідань сучасних українських письменників “Дорога до Різдва”.

Про нове різдвяне видання розповів у мережі франківський письменник і видавець Василь Карп’юк.

“Написав «різдвяне» оповідання. Воно увійшло до книжки «Дорога до Різдва», яка нещодавно вийшла у видавництві Свічадо. Дякую редакторці і упорядниці Богдані Матіяш… А що товариство авторів книжки розмаїте і цікаве, то запрошую до читання. Саме час”, – написав він.

Як повідомляє kurs.if.ua, замовити книжку можна на сайті видавництва.

“Дорога до Різдва у кожного своя, свій досвід прийняття Свята, розуміння Дива і пізнання Любови. Хтось приймає таємницю народження Божого Сина вже у дитинстві, а комусь вона відкривається набагато пізніше. Ми відчуваємо час свята, щороку чекаємо чуда, і воно приходить до нас у зустрічах із рідними, у розмовах і тихій коляді, у несподіваних випробуваннях і викликах, які стають свідченнями того, що Він народився тут і зараз”, – зазначили в анотації видавці.

До збірки увійшли тексти трьох прикарпатських письменників – Василя Карп’юка, Тараса Прохаська, Івана Андрусяка, а також Костянтина Москальця, Богдани Матіяш, Надійки Гербіш та інших.

 

“Українська літературна газета”, ч. 24 (316), 3.12.2021

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/