Прілєпін: «Наша національна ідеологія – війна». Геббельс: «Тотальна війна – це вимога цієї хвилини»

547

ІДЕОЛОГ РОСІЙСЬКОГО ФАШИЗМУ ПИСЬМЕННИК ЗАХАР ПРІЛЄПІН У ПЕРЕДАЧІ ПЕРШОГО КАНАЛУ «ЧАС ПОКАЖЕ» 14 КВІТНЯ 2022 РОКУ ПІСЛЯ ЗНИЩЕННЯ КРЕЙСЕРА «МОСКВА»:

«Колишнього життя ніколи вже не буде.

Країна ще не усвідомила до кінця, в який новий світ ми вступаємо. Які жертви нам доведеться ще принести заради цього нового світу.

Нам всією країною, усім народом, треба зрозуміти, що вже у минулому мирному житті: бігові доріжки, доставки з магазинів, каршеринг та відпочинок у парках, хтось втратить роботу, хтось втратить бізнес, хтось втратить життя своїх рідних.

Потрібно всім усвідомити, що попереду мобілізація та глобальна війна на виживання, на знищення всіх наших ворогів.

Наша національна ідеологія – війна. І єдине завдання наше, нашої влади, це пояснити та довести всьому російському народові цей героїчний образ нашого майбутнього. Нашого майбутнього – де ми не вибираємо сир у магазині “Вкусвіл”, коли наші солдати гинуть у стоптаних берцях, а всі надягаємо ці самі берці».

 

ЙОЗЕФ ГЕББЕЛЬС ПІСЛЯ СТАЛІНГРАДСЬКОЇ БИТВИ:

«Тотальна війна – це вимога цієї хвилини. Ми повинні покласти край тому буржуазному відношенню, яке ми настільки часто спостерігали в цій війні: помийте мені спинку, але так, щоб мене не намочити!

Чи хотіли б ви тотальної війни? Чи хотіли б ви її, якщо треба, тотальнішою і радикальнішою, ніж ми її собі можемо сьогодні уявити?».

https://t.me/veraafanasyeva/17667

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!