Презентували відреставрований фільм про Українську революцію 1917 року

Нещодавно в Центральному державному аудіовізуальному та електронному архіві відбулася довгоочікувана презентація реставрованого фільму ‘Украинское движение’ 1917 року.

Про це повідомляє kilok.art

ПРОЄКТ KILOK.ART: ВІСІМ РОКІВ КРОПІТКОЇ ПРАЦІ

Відновлення фільму стало можливим завдяки зусиллям команди проєкту kilok.art, які протягом восьми років працювали над реставрацією цього унікального архівного матеріалу. Вони доклали максимум зусиль, щоб ми могли побачити фільм у його первісному вигляді.

ОБГОВОРЕННЯ ПРОБЛЕМ РЕСТАВРАЦІЇ

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Після перегляду матеріалу відбулося жваве обговорення проблем, з якими стикаються реставратори кінофотодокументів. Захід зібрав представників різних сфер, які мають стосунок до збереження історичних візуальних матеріалів. Відкрила подію директорка архіву Тетяна Ємельянова. Учасники дискусії обговорили методи збереження та реставрації старих фільмів, а також поділилися своїм досвідом і знаннями.

ДОСТУП ДО ВІДНОВЛЕНОГО ФІЛЬМУ

Для тих, хто не зміг відвідати презентацію, є гарна новина! Ви можете переглянути результат восьмирічної праці на сайті Центрального державного аудіовізуального та електронного архіву. До фільму додаються коментарі Івана Канівця, що допомагають краще зрозуміти історичний контекст та значення цього фільму.

Не пропустіть можливість зануритися в історію та оцінити величезну роботу, проведену для збереження нашої культурної спадщини!