Премія імені Всеволода Нестайка визначила переможця

Лауреатом Всеукраїнської літературної премії імені Всеволода Нестайка став український письменник, фотохудожник та військовий Віталій Запека з книжкою “Полінка” видавництва Vivat.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Національної бібліотеки України для дітей.

“Полінці рочків — “без пальчика долоня”: саме виповнилося чотири. Вона гостює у дбайливої бабусі й дідуся-витівника, який, попри свій вік, страшенно любить бешкетувати, улаштовувати капості, пригоди й навіть організовувати пошуки скарбів”, — ідеться в анотації до видання.

“Полінку” Віталій Запека написав для новонародженої онуки, перебуваючи в зоні бойових дій.

Віталій Запека до війни він був фотохудожником, а потім став письменником і перейшов на українську мову. Він – боєць територіальної оборони, вперше у зону бойових дій поїхав у 2014-му, а після повномасштабного вторгнення Росії повернувся до військової справи.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Всеукраїнська літературна премія імені Всеволода Нестайка присуджується за кращий прозовий (реалістичний, пригодницький) твір для дітей молодшого та середнього віку, що висвітлює життя та проблеми сучасних дітей та спрямований на формування і розвиток гармонійної особистості; виховання у молодої генерації українців доброти, щирості, взаємодопомоги, любові до рідної землі, патріотизму, національної самосвідомості.

istpravda.com.ua