Премія Ґонґадзе створила Платформу пам’яті загиблих журналістів

Премія Ґонґадзе створила Платформу пам’яті журналістів, загиблих внаслідок повномасштабної війни Росії проти України, “Реквієм”.  

Перейти на сторінку.

На сторінці зібрано інформацію про 48 журналістів та журналісток, які загинули після початку повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року.

Серед них є історії восьми українських та закордонних медійників та медійниць, вбитих під час виконання журналістських завдань. А також історії тих, хто став жертвами російських обстрілів міст, тих, хто загинув від рук російської армії в окупованих росіянами містах, а також тих, хто загинув в лавах ЗСУ.

Над проєктом працювали команди Премії Ґонґадзе та Українського ПЕН у партнерстві з Інститутом масової інформації.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Спеціально для Платформи пам’яті “Реквієм” автори та авторки Валерія Буняк, Діана Делюрман, Ірина Родіна, Альона Савчук, Максим Ситніков та Маргарита Тулуп збирали історії загиблих, спілкуючись із їхніми родичами та колегами, а також досліджуючи матеріали з відкритих джерел.

Платформа пам’яті “Реквієм” стала продовженням проєкту із серії фотовиставок, які Український ПЕН разом із партнерами організовував в різних містах України з березня 2022 року.

journalistsmemorial.gongadzeprize.com.ua