Потураєв: Все, що держава має робити з Суспільним, – давати гроші і не чіпати руками

882

Народний депутат України з фракції «Слуга народу», голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики не підтримує законопроєкт про створення Державного інформаційного концерну на базі Суспільного. Про це повідомляє stv.detector.media.

Народний депутат України з фракції «Слуга народу», голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв не голосуватиме за проєкт Закону України № 6430 «Про Державний інформаційний концерн телебачення і радіомовлення України» у тому вигляді, в якому він сьогодні є.

Про це він сказав під час програми «Полюси» на «UA: Першому» 21 грудня.

«У тому вигляді, в якому проєкт є зараз, я не проголосую, тому що я супротивник ідеї включення Суспільного в будь-які державні новостворені інституції. Суспільне є окремим суб’єктом, з окремим законом, за яким воно має працювати. Воно має залишатися окремим суб’єктом, великим медіахолдингом, який має належати народу України, суспільству», – сказав пан Потураєв.

За словами народного депутата, він не просто підтримує реформу Суспільного, а вважає, що «її треба завершити, надати Суспільному додаткові повноваження та інструменти, яких воно прагне отримати і на цьому ставити крапку, більше до цього не повертатися».

«Суспільне має залишатися суспільним, все, що держава має робити, – давати гроші і не чіпати руками», – зазначив Микита Потураєв.

Народний депутат додав, що для Суспільного є загроза з боку держави, але вона не загострюється.

Нагадаємо, 15 грудня народний депутат від фракції «Слуга народу» Олег Дунда зареєстрував проєкт Закону України № 6430 «Про Державний інформаційний концерн телебачення і радіомовлення України». Він пропонує створити концерн на базі Національної суспільної телерадіокомпанії України, Державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» і Державного агентства України з питань кіно.

Суспільне вважає наступом на свободу слова спроби повернути мовника під контроль держави.

Посилання за темою:

Створення Держконцерну телебачення та радіомовлення загрожуватиме свободі слова в Україні – медіаюрист

Громадські організації виступили проти створення Держконцерну телебачення та радіомовлення

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!