Посол Ізраїлю відкрив в Одесі мурал і годинник, присвячені пам’яті письменника Жаботинського

Посол Ізраїлю в Україні Джоел Ліон 12 квітня відкрив в Одесі два проєкти, присвячені пам’яті єврейського письменника, журналіста і політичного діяча Зеєва Жаботинського.

Як передає ukrinform.ua, про це повідомило у Фейсбуці посольство Ізраїлю в Україні, яке ініціювало пам’ятні проєкти.

Зокрема, Ліон відкрив мурал, який створила одеська художниця Леся Верба, на будинку по вулиці Базарній 33, де народився Володимир-Зеєв Жаботинський. Окрім того, посол взяв участь у відкриті відновленого з ініціативи посольства старовинного годинника у приміщенні приймального відділення історичної Єврейської лікарні міста Одеса, який отримав назву «годинники Зеєва Жаботинського».

«Для мене велика честь відкрити сьогодні місця, присвячені Жаботинському… Цього року наші країни відзначають 30-річчя дружби, але наші народи пов’язані один з одним протягом тисячоліть», – сказав посол Ліон.

Посольство Ізраїлю в Україні висловило подяку Одеській міськраді за повну підтримку і сприяння у здійсненні проєкту.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Володимир (Зеєв) Жаботинський (1880 – 1940) – єврейський письменник і публіцист, один з лідерів сіоністського руху, співзасновник держави Ізраїль та її збройних сил.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.