Порошенко: «Руки геть від Могилянки! А Шкарлет нехай «тихонько в лес уйдет»

415

За словами Петра Порошенка, Сергій Квіт був успішним міністром-реформатором і буде надзвичайно ефективним президентом для НаУКМА, що він довів раніше, коли вже очолював академію. Про це пише bigkyiv.com.ua.

Як зазначив п’ятий президент України, лідер «Європейської Солідарності», Національний університет “Києво-Могилянська академія” — це вже бренд-легенда. В його основі не лише вільний науковий пошук, передові стандарти освіти і нульова толерантність до корупції.

Порошенко нагадав, що Академія завжди йшла в авангарді суспільних змін. І на Помаранчевому Майдані, і під час Революції Гідності викладачі та студенти Могилянки відстоювали європейський вибір України, і продовжують робити це на фронті.

«В нашій команді — теж чимало фахових і високоінтелектуальних випускників КМА з активною громадянською позицією. І точно не ставленику Зеленського Шкарлету визначати, чи відбулися вибори. То — повноваження відповідальних структур Могилянки, а вони своє слово сказали.

Атака на Могилянку носить світоглядний і ціннісний характер. Її позиція муляє владі, яка живе на ідеологічному принципі «какая разница». Могилянку атакують люди, яким все одно, яка мова, яка церква, і, судячи з неадекватної реакції на зростання російською загрози, — навіть байдуже, яка армія», – заявив Порошенко.

Політик додав, що Сергій Квіт був успішним міністром-реформатором і  буде надзвичайно ефективним президентом для НаУКМА, що він довів раніше, коли вже очолював академію.

«Руки геть від Могилянки! А Шкарлет нехай «тихонько в лес уйдет». Для цього Європейська Солідарність з «Голосом» зареєстрували постанову про його звільнення. Вимагаємо поставити її на голосування. Ми з самого початку знали і попереджали, що Шкарлет не гідний того, щоби бути міністром освіти», – зазначив Петро Порошенко.

Нагадаємо, у Могилянці проводитимуть вибори президента, активісти – не дамо “хакнути” виш та буде суд.

Як відомо, 20 січня у Могилянці вп’яте обирали нового президента НАУКМА. Сергій Квіт набрав 232 голоси (39,1%), Олександра Гуменна – 201 голос (33,9%), отже, за правилами повинен відбутись другий тур, у якому переможець має набрати просту більшість голосів.

Під час голосування не обійшлось без інцидентів. Невідомі одну скриньку вкрали, іншу облили фарбою. На місце прибула поліція, і згодом втрачену скриньку вдалося знайти.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

                                                                                                     

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!