Понад 100 музеїв та бібліотек зі всього світу виклали у вільний доступ розмальовки для дорослих

2237

Понад 100 музеїв та бібліотек зі всього світу у межах ініціативи #ColorOurCollections Нью-Йоркської академії медицини виклали у вільний доступ розмальовки для дорослих. Про це повідомляє chytomo.com з посиланням на Book Riot.

 

Ініціатива #ColorOurCollections розпочалася ще у 2016 році, на піку популярності розмальовок для дорослих. Проте зараз, під час епідемії коронавірусу, проєкт став особливо затребуваним.

Щозими Нью-Йоркська академія медицини проводить тижневий інтернетфестиваль, під час якого музеї, бібліотеки та інші заклади викладають у вільний доступ чорно-білі PDF-файли розмальовок для розфарбовування та навчання.

Цього року захід проходив 3 – 7 лютого. У ньому взяли участь понад 100 установ, але зараз можна також завантажити розмальовки, надані учасниками минулих років.

Серед цьогорічних учасників: чилійський сайт про культуру Memoria Chilena, Відкритий науково-дослідний центр азійських студій університету Kansai (Японія), Art Museums of Colonial Williamsburg (США), Trinity Hall при Кембриджському університеті (Велика Британія) та Bibliothèque nationale de France (Франція).

Завантажити розмальовки можна за посиланням. Їх там аж кілька сотень.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!