Помер відомий військовий журналіст та письменник Ігор Скрипник

Відомо, що автор книги «Поза сценою українських революцій», яка вийшла у львівському видавництві «Астролябія», відійшов у вічність у віці 50 років.

Як інформує vgolos.ua, трагічну звістку повідомив його друг Богдан Пастух на своїй сторінці у фейсбук.

«Щойно день як довідався, що не стало мого доброго Друга Ігоря Скрипника. Стара сука Смерть ковтнула його і все… Зустріти б її і зі всього маху повибивати їй передні зуби, щоб лазила серед м’якого і не підбиралася до твердих людей. Таким був Ігор. До краю простий в побуті, він в письмі, в знанні виходив на такі складні запитові речі, що іноді я просто ціпенів від того, скільки він носить в собі», – йдеться у повідомленні.

Письменник народився у Дніпрі в 1971-му році у родині військового лікаря. В 1993-му році він навчався у Київському університеті імені Тараса Шевченка на факультеті романо-германської філології. Перебував на дипломатичній службі, працював викладачем іноземних мов та журналістом, зокрема і в зоні АТО.

Львівське видавництво «Астролябія» випустило його книгу, в якій Скрипник певною мірою підсумував свій великий життєвий досвід.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.