Почнуть палити книги на кострищах? Росія оголосила в розшук Бориса Акуніна

Міністерство внутрішніх справ РФ оголосило в розшук письменника Бориса Акуніна (Григорія Чхартішвілі), повідомляє The Moscow Times.  

За інформацією видання, його картка 26 січня з’явилася в  базі розшуку міністерства. Проти письменника порушено справу за статтею про тероризм.

Раніше російський мін’юст додав Акуніна до списку іноагентів, згодом Росфінмоніторинг включив його до переліку терористів та екстремістів.

Видання нагадує, що Григорій Чхартішвілі покинув Росію у 2014 році, зараз живе у Великій Британії. Літератор привселюдно засудив вторгнення Росії до України та регулярно про це висловлюється.

У грудні 2023-го російське видавництво АСТ оголосило про своє рішення припинити поширення книг Бориса Акуніна. Напередодні письменник у розмові з пранкерами Лексусом та Вованом підтримав атаки України по російській території та повідомив, що допомагає ЗСУ. Акунін також звернувся до російських читачів з повідомленням про те, що йому доведеться з ними розлучитися на деякий час: «Доти, доки ви залишаєтеся під владою диктатури». Він подякував «путіноїдам за рекламу» і нагадав про те, що вважає путінський режим злочинним і переконаний у тому, що поразка Путіна стане перемогою Росії. «Я допомагав, допомагаю і допомагатиму українцям», — підкреслив письменник.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

detector.media