Почесною амбасадоркою восьмого Чілдрен Кінофесту стала співачка та авторка пісень Христина Соловій

1730

Почесною амбасадоркою восьмого Чілдрен Кінофесту, який цьогоріч відбудеться 28 травня – 6 червня в гібридному форматі, стала співачка та авторка пісень Христина Соловій.

Як передає ukrinform.ua, про це повідомляється на сайті кінофестивалю.

«Кіно – це той вид мистецтва, який найніжніше відлунює в юних душах… Кіно часто здатне донести дітям важливі істини чи історичні події краще за підручники. Коли ми дивимось і співпереживаємо героям на екрані – це об’єднує нас в таких почуттях, як доброта, справедливість, рівність і милосердя. Кіно допомагає розвивати емоційний інтелект», – розповіла Соловій.

Як зазначається, щороку фестиваль підтримує Амбасадор, який популяризує ідеї якісного сімейного дозвілля і культурного розвитку дітей та підлітків в Україні. Амбасадорами фестивалю у різні роки були співаки Андрій Хливнюк, Фагот, Джамала, Дмитро Шуров, актор і кінорежисер Ахтем Сеітаблаєв, письменниця Катерина Бабкіна та правозахисниця і письменниця Лариса Денисенко.

Восьмий Чілдрен Кінофест проходитиме з 28 травня до 6 червня 2021 року в гібридному форматі. Покази відбудуться в кінотеатрах понад 20 міст України, а також онлайн – на сайті фестивалю. Програму фестивалю оголосять в кінці квітня 2021 року.

У межах Чілдрен Кінофесту буде показано 20 стрічок-фіналістів П’ятого конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми. Участь у конкурсі можуть брати діти віком від 7 до 14 років. Дедлайн подачі конкурсної роботи – 4 травня 2021 року.

Впродовж року в межах проєкту «Кіноклуби» всі охочі можуть отримати стрічки з програми Чілдрен Кінофесту минулих років для безкоштовної демонстрації у школах, бібліотеках та вільних просторах.

Христина Соловій народилася в Дрогобичі, з дитинства займалася музикою. У 2013 році взяла участь у телевізійному пісенному конкурсі «Голос країни» і дійшла до півфіналу. У 2015 році вийшов її дебютний кліп на пісню «Тримай», згодом з’явився її дебютний альбом «Жива вода», а «Любий друг» 2018-го став одним з найкращих українських альбомів року. Композиція «Стежечка» з нього стала офіційним саундтреком історичного екшену «Крути 1918».

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!