Побачив світ новий роман Юлії Чернінької «Гільдія м’ясників. Червоногород»

587

У видавництві «Картуш» побачила світ нова книга Юлії Чернінької «Гільдія м’ясників. Червоногород».

У центрі сюжету – Мартіс Зоря – всесвітньо відомий артист балету. Після складної травми чоловік приїжджає в Заліщики, щоб відпочити й написати книгу мемуарів. Майже з перону він зустрічає дивних людей. Поведінка мешканців міста ексцентрична й загадкова. Усі вони підпорядковуються дивакуватій організації зі скотобійнями – «Гільдії м’ясників». Містяни не люблять чужинців. Сотні років вони оберігають свої секрети й тепер так просто не здадуться. Заліщики мають форму ока. Таких місць у світі – лише три. Це – магічна земля, яка в стародавніх трактатах згадується, як Терра Окулус. Життя у тихому районному центрі тягнулось спокійно й злагоджено, аж поки не приїхав чужинець. Та чи насправді Мартіс там чужинець?

«Коли я почитав рукопис, одразу ж зрозумів – цей роман буде видаватися у нас, – розповідає директор  Дар Лівшиц. –  Він незвичний для українського видавничого бізнесу, вирізняється свіжістю та легкістю, до того ж, розрахований на масового читача.  Сама авторка характеризує його як іронічний саспенс. Іронії в романі  справді предостатньо. Вона жива, смілива, свіжа й гарно сприймається».
Новий роман Юлії Чернінької, як вважає український режисер та сценарист Тарас Дронь, є дуже кінематографічним. «Цікаво затерті межі поміж сучасністю та міфом роблять роман «Гільдія м’ясників» по-особливому кінематографічним, візуально багатим і часто несподіваним. Історія усвідомлення свого енергетичного початку не залишить байдужим жодного читача, який готовий прийняти себе в безперервній гонитві за чимось вічним та досконалим», – вважає він.

litgazeta.com.ua

 

Передплатіть «Українську літературну газету» на 2020 рік! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» на 2020 рік в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

 

Прокоментуєте?Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!