Щойно у видавництві «Друкарський двір Олега Федорова» побачила світ нова книжка поезій члена Національної спілки письменників України Миколи Дударя «Шкодую про одне, що я не птах».
У книжці автор до уваги читачів пропонує кращі зі своїх поезій останніх років. Це вірші-роздуми про одвічну таїну краси і душевної гармонії, про кохання і війну, а також про незбагненний сенс людського призначення в нашому неспокійному світі.
Автор передмови – Михайло Сидоржевський.
Реклама
Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал