Побачила світ нова книга Степана Процюка про Івана Франка

У новому видавництві Холодкевича «ТунДрайв» вийшла нова книжка Степана Процюка – роман про Івана Франка «Руки і сльози».

На сайті нового видавництва сказано: «До вашої уваги відвертий та сміливий роман Степана Процюка про Івана Франка “Руки і сльози”.

Степан Процюк натхненно розповів про непросте особисте життя Івана Франка, ніби прожив його. Постать визнаного генія постала у романі людиною, зі своїми страхами, сумнівами q коханнями. Степан перевідчув і перевідкрив нам Франка. Справжнього, простого і величного водночас. Генія, хто творив націю, і людини, яка не мала душевного спокою і лише декілька днів особистого щастя.

Цей роман є частиною Великого проєкту сценарію і фільму про Івана Франка разом з письменником і юристом Володимиром Кравчуком. Історію про Франка і його час – коли формувалася українська нація, має побачити кожен українець. Бути українцем – це бути сміливим. Попри все!

І Франко – хороший приклад.»

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Степан Процюк замість анотації :« Я недолюблюю портрети, але портрет Івана Франка у моїй кімнаті вже кілька десятків літ. Вважаю Івана Франка найбільшим українським письменником.  У романі «Руки і сльози» прагнув створити велике панорамне полотно життя і творчості Франка, спробу його психічного  портрету та психологічні особливості особистого і сімейного життя, а також трагізм його боротьби із хворобою останні вісім літ».