Петро Охотін проти санкції відносно антиукраїнської літератури

238

 
Політичний консультант Петро Охотін заявив, що ініціювання Держкомтелерадіо введення санкцій щодо антиукраїнської літератури може мати негативні наслідки.
Пише Народна правда.
На думку експерта, зараз головним завданням має бути боротьба з контрабандистами та виробниками російського контрафакту, які ведуть свій бізнес просто в Києві. Необхідно моніторити сайти, які поширюють ці матеріали.
Санкції у тому вигляді, як їх пропонує Держкомтелерадіо, можуть спровокувати падіння експорту української російськомовної книги до РФ. За даними ДФС, нині експорт українських книг перевищує імпорт російських в 4,7 разів. Це, як правило, книги з ілюстраціями, російськомовні автори на зразок Макса Фрай і Куркова.
Санкції Держкомтелерадіо також можуть викликати закриття книгарень, які збувають також книги українських авторів. Загалом вже існує дієвий механізм, який блокує антиукраїнську літературу, яка потрапляє до країни легальним шляхом. Зараз важливо виборювати монополію на інтелектуальний простір на теренах  колишнього СРСР, а не закриватися на вузькому українському ринку.
 

Вважаю, що саме ця ініціатива Держкомтелерадіо є шкідливою. Уже рік працює досить дієвий механізм, який зупиняє…

Опубліковано Petro Okhotin Неділя, 20 травня 2018 р.

Прокоментуєте?Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!