Перший за шість років роман Харукі Муракамі надійде у продаж у квітні

Новий роман Харукі Муракамі буде опублікований у квітні. Рукопис складає близько 1200 сторінок, передає unn.com.ua з посиланням на АР.

«Місто та його невизначені стіни» вийде 13 квітня як у друкованому, так і в цифровому форматі, йдеться у заяві Shinchosha Publishing Co., опублікованій у середу. Наявність англійського перекладу поки що невідома.

Співробітники видавництва сказали, що деталі сюжету не розкриваються, бо багато шанувальників Муракамі кажуть, що вважають за краще починати читати його книги, не знаючи, про що вони.

Це перший роман Муракамі з того часу, як у лютому 2017 року було випущено «Кишиданчо Гороші» або «Вбивство командора».

Багаторічний кандидат на Нобелівську премію з літератури 74-річний Муракамі опублікував свою дебютну книгу «Почуйте, як співає вітер» 1979 року, керуючи джаз-баром у Токіо. Його роман 1987 «Норвезький ліс» став його першим бестселером, зробивши його молодою літературною зіркою. Відомий своїм магічним реалізмом Муракамі також написав бестселери, такі як «Погоня за дикими вівцями», «Хроніки заводних птахів» та «1Q84». Його остання пісня Killing Commendatore розійшлася тиражем понад мільйон копій.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Муракамі – пристрасний колекціонер музики, що цінує різні жанри, від класики до джазу і року, і музика служить важливим мотивом у багатьох його оповіданнях. З 2018 року Муракамі веде шоу «Радіо Муракамі» на Tokyo FM, в якому він грає частину своєї улюбленої музики та час від часу дає гумористичні коментарі. Він також іноді висловлювався проти політичних лідерів.