Переваги замовлення води з доставкою

За статистичними даними якість води, що тече водопровідними трубами, низька. Як отримати безпечну воду для пиття та приготування їжі? Хтось їздить до джерел, з яких на думку мешканців тече чиста вода. Інші набирають воду із свердловин, розташованих на заміських ділянках. Такі способи постачання чистою водою вимагають багато часу та фізичних сил. Тому покупка води у 19-літрових бутлях https://heavenwater.com.ua/ з доставкою для дому та офісів стала звичайним явищем.

Якість

Питна вода з доставкою від «Цех Води» – це відновлена вода, завдяки 11 ступенів виробничої очистки і обробки столової води, доведена до ідеального природнього стану.

Питна вода від «Цех Води» насичена киснем, і має, відповідно до міжнародних норм, правильний баланс мінералів та мікроелементів.

Для розливу питної води застосовується безпечна тара із таких харчових матеріалів, як: поліетилентерефталат (ПЕТ) або полікарбонат (PC). Термін зберігання води у закритій тарі – до шести місяців.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Переваги доставки питної води

Популярність послуги «Замовлення питної води з доставкою» пояснюється такими перевагами:
• Економія часу. Вам не треба йти в магазин, стояти в черзі, щоб сплатити за покупку. Можна купити одразу великий запас води;
• Замовлення будь-якої води можна зробити за телефоном або на сайті компанії через Telegram_bot, після чого Вам зателефонує менеджер для уточнень з доставки. Замовлення на доставку від «Цех Води»: з 9 до 21 години щодня;
• Вибір зручного для замовника графіка завезення води. Зазвичай компанії здійснюють доставку води – шість днів на тиждень. Але у військовий час – два дні на тиждень.
• Доставка здійснюється точно у термін. Логістичні служби компаній ретельно розробляють маршрут для водіїв, щоб дотриматися графіку доставки;
• Доставка води у будь-якій кількості;
• Не потрібні фізичні зусилля з підйому тяжкості – тара об’ємом 18,9 літрів важить 19,5 кг. Бутлі доставлять безпосередньо в офіс, будинок, квартиру;
• Ціна бутля води при доставці завжди нижче за аналогічної в магазинах;
• Висока якість всіх видів питної води, що поставляється.
Для зручного користування 19-літровими бутлями потрібен кулер. Компанії, що здійснюють доставку бутильованої води, продають або здають у найм різні моделі кулерів.

Всім здоров’я, смачного та корисного пиття кожного дня.