Передбачена поява книг із доповненою реальністю

Британські вчені передбачили появу та розповсюдження паперових книг з функцією доповненої реальності (AR). Дослідження було опубліковано в журналі IEEE Pervasive Computing.

За словами фахівців Університету Суррея (Великобританія), технології майбутнього дозволять створювати гібридні книги, які поєднують у собі паперове друковане видання та гаджет. У проекті Next Generation Paper (NGP) описаний прототип пристрою, який дозволив би читачеві одночасно отримувати інформацію з друкованої сторінки та екрана.

“В даний час існує безліч електронних рішень, включаючи електронні книги та інтелектуальні пристрої, але немає гібридного рішення”, – зауважив учасник проекту Раду Спореа. За словами фахівця, особливий струмопровідний папір, створений за технологією попереднього друку, допоміг би розробити першу книгу з доповненою реальністю.

За словами вчених, подібні книги сприяли б максимальному зануренню читача у матеріал. Подана в книзі інформація могла б відтворюватись у кількох форматах, включаючи доповнену реальність.

portaltele.com.ua

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал