Печіть хліб. Видавництво «Основи» випустило книгу про новий спосіб зберегти психічне здоров’я в сучасному світі

Видавництво «Основи» випустило книгу про новий спосіб зберегти психічне здоров’я в сучасному світі — «Хліботерапія. Вдумливе мистецтво випікання хліба». Про це пише litukraina.com.ua.

Авторка книги Полін Бомон має ступінь з психології та філософії, є дипломованою спеціалісткою з низькоінтенсивної психологічної терапії та з практики групової роботи. Вона працює консультантом в університеті Ньюкасла, підтримуючи студентів, які стикаються із широким спектром проблем психічного здоров’я. Полін виявила, що фізичний і медитативний характер приготування хліба допоміг їй сприяти самоприйняттю, над досягненням котрого вона працює зі своїми клієнтами.

«Як психотерапевт я постійно стикаюсь зі шкідливим впливом перфекціонізму на психічне здоров’я. А визнання того, що ніщо не є досконалим, що всі ми робимо помилки, — дуже корисне. У процесі хлібопечення багато що може піти не так, та, власне, і йде, тож ми отримуємо безліч можливостей потренуватися приймати недосконале. Таке прийняття недосконалості і, своєю чергою, власної здатності помилятися, є кроком до розвитку більшого співчуття до себе та поліпшення психологічного самопочуття», — зазначає Бомон.

Переклад з англійської на українську зробила Ірина Гоял.

Книгу можна придбати на сайті Osnovy Publishing.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Фото: Пресслужба видавництва

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.