Печерський суд заблокував низку українських видань

Печерський районний суд Києва наклав арешт на майнові права інтелектуальної власності доменних імен 12 видань, зокрема “Апостроф”, “Главком”, “Голос” та інші ЗМІ.

Про це повідомляє агентство “Главком”.

Суд постановив блокувати роботу цих ЗМІ всім інтернет-провайдерам і мобільним операторам на території України.

Таке рішення ухвалила 18 лютого суддя Печерського районного суду Тетяна Ільєва за позовом Колишнього керівника “Спецтехноекспорту” Павла Барбула. В “Главкомі” такі дії чиновника пояснюють тим, що ці видання висвітлювали його діяльність.

“Він намагається заблокувати роботу низки інформаційних видань, які висвітлювали його діяльність. Колишній топменеджер державного концерну, прикриваючись скандальною ухвалою Печерського районного суду, вимагає від інтернет-провайдерів і мобільних операторів закрити доступ користувачів до вказаних засобів масової інформації. Окремі провайдери та оператори вже вдались до таких дій і заблокували доступ до “Главкома”та інших ЗМІ”, – йдеться в повідомленні.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Видання зазначає, що блокування відбувається попри те, що 10 березня старший слідчий Печерського управління поліції Василь Поплавський засвідчив безпідставність претензій Павла Барбула, який назвав опубліковану сайтами інформацію про нього “конфіденційною”. Того ж дня слідчий ухвалив  рішення про закриття кримінальної справи у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення.

Проте 24 березня мобільний оператор “Лайфселл”, а також інтернет-провайдери Triolan і “Інформаційні технології” заблокували доступ читачів до ресурсів.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.