Отруєння чи “нещасний випадок”: російська еліта розглядає варіанти відсторонення Володимира Путіна

Російська еліта розглядає можливість відсторонення президента Росії Володимира Путіна шляхом отруєння, раптової хвороби, нещасного випадку. Про це Головне управління розвідки Міністерства оборони повідомляє у Facebook.

Відзначається, що у середовищі російської бізнесово-політичної еліти формується група впливових осіб, опозиційних до Путіна. Їхня мета – якнайшвидше відсторонення Путіна від влади і відновлення економічних зв’язків із Заходом, зруйнованих через війну в Україні.

Певна частина російської політичної еліти розглядає як наступника Путіна директора ФСБ Олександра Бортникова, який “останнім часом потрапив у немилість з боку російського диктатора. Офіційна причина опали керівника ФСБ – фатальні прорахунки у війні проти України”, – зазначають у розвідці.

Саме Бортников та його відомство відповідали за аналіз настроїв населення України та спроможність української армії. Відомо, що Бортников та деякі інші впливові представники російської еліти розглядають різні варіанти відсторонення Путіна від влади. Зокрема не виключається отруєння, раптова хвороба або інша “випадковість”. “Не виключено, що саме з цими процесами пов’язаний нещодавній “злив” розташування чеченських підрозділів на півночі Києва”, – підкреслюють у ГУР Міноборони.

“Інформація надійшла саме від російської сторони. Імовірно, так керівництво ФСБ намагається послабити вплив Кадирова. Також це може бути спробою завчасно налагодити взаємодію з українською владою в обхід нинішнього керівництва РФ”, – заявляють у розвідці.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал