Олександр Турчинов почав писати казки

Колишній виконувач обов’язків президента України, колишній Голова Верховної Ради, колишній Секретар РНБО Олександр Турчинов видав “Казку про Добромола”. Про це повідомляє aspi.com.ua.

Книга вийшла двома мовами і російський переклад починається зі слів: “сказка от доброго сказочника для тех, кто еще не выучил украинский”.

Як рекомендував книгу на власній сторінці в соцмережі сам Турчинов: “Світ побачила моя “Казка про Добромола”. Вона весела і одночасно сумна, як і наше життя. Книга розрахована на свідомих та розумних читачів, які не голосують за казкових персонажів.”

В анотації до книги видавництво вказує: “Дотепно шаржована оповідь сприймається, як антиутопія ХХІ століття, своєрідне «криве дзеркало» сучасного суспільства, що викликає природний сміх в багатьох перипетіях сюжету. Ця книга-пересторога адресується широкому колу читачів”. Ілюстрації для книги малював відомий музикант та художник, лідер групи “OtVinta” Юрко журавель, який славиться своїм безперечним художнім стилем малюнків.

До речі, це не перша літературна творчість Олександра Турчинова. Його літературна спадщина включає “Таємну вечерю”, “Пришестя”, “Свідчення, а за книгою “Ілюзії страху” у 2008 році було знято однойменний художній фільм, який навіть висували на кінопремію “Оскар” в номінації “Найкращий іноземний фільм”.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал