Олег Росткович презентував плід двадцятилітньої праці

252

 
Студентів Луцького педагогічного коледжу ознайомили з книжковою новинкою в галузі фентезі – збіркою Олега Ростковича «Веселі і не зовсім фантастичні оповідання». Книга відкриває таємничу завісу третього тисячоліття. За версією автора, у ньому співіснуватимуть люди і роботи, –  повідомляє Волинська регіональна дирекція НСТУ.
Збірку «Веселі і не зовсім фантастичні оповідання» Олег Росткович  писав майже 20-ть років. У ній в жартівливій формі описана взаємодія людей і роботів у далекому 3017 році.
«Це такий гумористичний погляд на людство… як будуть складатись стосунки людства з роботами…показати, що люди мають працювати над собою», – розповів автор.
Олег Росткович здобув технічну освіту. Працює у сфері видобутку нафти. Література — його захоплення. А написання оповідань називає «хобі». Його «Веселі і не зовсім фантастичні оповідання» вийшли друком у видавництві «Твердиня».
З книгою Олега Ростковича «Веселі і не зовсім фантастичні оповідання» ознайомляться і жителі Рожища та Нововолинська. Там також відбудеться презентація збірки і творча зустріч з письменником.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!