Окупанти перегруповуються і ще атакуватимуть – InformNapalm

197

Російські окупанти наразі перегруповуються, варто очікувати від них нових атак. Війна ще триває, у ворога є в запасі техніка та жива сила.

Про це пише аналітик InformNapalm Антон Павлушко. Він закликав українців не слухати “корисних ідіотів” та не вірити всьому, що вони кажуть. Йдеться про деяких росіян-лібералів, а також українських та західних блогерів, які “годують” наших громадян фейками.

“Жодних сентиментів про гарних росіян, особливо якщо вони в російській формі”, – зазначив автор.

Павлушко розвінчав одразу декілька міфів про нібито хороших росіян, які зараз поширюють. Так, пілоти-окупанти насправді іноді скидають бомби на поля не тому, що не хочуть бомбардувати мирних жителів, а через те, що їм треба долетіти до бази, коли закінчується пальне.

“Наївно вірити в таке, бо в льотчика є чітке завдання, що куди скинути. Для цивільної людини це може бути якийсь цивільний, там будинок чи лікарня – для льотчика це просто “об’єкт”, де зараз знаходиться штаб українців, родина генерала чи перебуває особисто Зеленський”, – наголосив автор.

А свої танки окупанти здебільшого кидають не тому, що не хочуть воювати, а через те, що вони не хочуть лишатися біля техніки та чекати на вистріл з Javelin, та вирішують натомість сховатися у лісосмузі.

“Взагалі, коли журналісти та розслідувачі починають по колу як мантру повторювати розповіді про 90% російської армії, що вже використана в Україні, то я б напрягся – це не так”, – заявив аналітик.

Довідка: “корисний ідіот” (useful idiot) – це термін, який в широкому значенні позначає людину, яка через необізнаність чи невігластво поширює та відстоює ідеї чи парадигми, що є відверто шкідливими, часто позбавленими здорового глузду. При цьому людина щиро вірить в “суспільне благо” цієї ідеї.

Як повідомляв OBOZREVATEL, голова МВС України заявив, що російські окупанти на 10-й день війни в Україні сильно виснажені, у них закінчуються запаси. При цьому українські захисники не дають їм розслабитися, тому сплять супротивники всього по кілька годин на день.

news.obozrevatel.com

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!