Окупантам не вдасться захопити багатомільйонний Київ, – естонський Генштаб

У Генеральному штабі армії Естонської республіки відзначають зміну в застосовуваних агресором методах проведення війни.

Про це в етері провідного мовника балтійської країни “Eesti Rahvusringhääling” заявили військові аналітики Тоомас Тиністе і Вагур Карус, передає інформаційна агенція “Останній Бастіон”.

Вони переконані, що прагнучи домогтися перелому у тривалому вторгненні в Україну, агресор більше не щадитиме цивільне населення з метою свідомого геноциду українців.

«Тепер виразно видно, що цивільних вбиватимуть, причому зухвало і прицільно. Кремль поставив завдання досягти воєнних цілей, і якщо на шляху їхньої реалізації опиняються цивільні особи, вони розплачуються за це власним життям. Що ж до ситуації навколо Києва, то історія не знає випадків оточення та захоплення такого великого міста. З точки зору військової теорії, доти, доки у місті точаться бої, доти, доки у захисників будуть боєприпаси, захопити місто не вдасться», – зазначив Тоомас Тиністе.

При цьому, як підкреслює Вагур Карус, захопити друге за величиною місто України путінським військам також не вдалося, всупереч постійним бомбардуванням:

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

«Досі російська армія була не надто активна на Донбасі, і там воєнна діяльність обох сторін протікала, якщо можна так сказати, у рутинному порядку. Це може говорити про те, що поряд із захопленням Києва Москва планує відрізати та оточити найбільш боєздатну частину українських сил, спрямовану зараз на операцію на Донбасі. З цього погляду велике значення має битва за Харків і те, куди російські з’єднання розвернуться у разі захоплення Харкова».

Своєю чергою, як раніше вже інформував “Останній Бастіон”, у путінської Московії лишається дедалі менше союзників і партнерів, готових закривати очі на її рукотворний геноцид українців.

bastion.tv