Оксана Мороз видає нову книгу про інформаційну гігієну

395

Засновниця ініціативи «Як не стати овочем», радіоведуча, українська письменниця Оксана Мороз видає нову книгу про основні маніпуляції та шахрайства цифрового світу — «Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі». Як повідомляє ms.detector.media, книгу видає Vivat.

Очікується, що «Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі» вийде друком 9 вересня 2021 року, на сайті видавництва вже доступне передзамовлення.

«У книжці “Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі” зібрані основні маніпуляції та шахрайства цифрового світу у форматі “суть — причина — наслідки — що робити”. Простою мовою на конкретних прикладах. У книжці ви дізнаєтеся: про маніпуляції в Facebook, YouTube, Google, Viber, Telegram, Вікіпедії та онлайн-медіа; як безпечно користуватися гаджетами і вберегти свої персональні дані; як не потрапити на гачок шахраїв та маркетологів; як безпечно знаходити відповіді на фінансові, економічні та політичні питання», — йдеться в описі.

Ця книжка, розповідають у видавництві, для тих, хто хоче зрозуміти, як ним маніпулюють, і вміти цьому протистояти;  для тих, хто хоче навчити рідних протистояти шахрайству та маніпуляціям; для вчителів, які хочуть самі розібратися й передати ці знання учням.

«Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі» є частиною соціального проєкту з навчання українських вчителів інформаційній гігієні: 10 гривень від продажу кожного примірника йдуть на забезпечення цієї книгою кожного українського вчителя.

Оксана Мороз поставила собі за мету — до 2024 року навчити сім мільйонів українців інформаційної гігієни. Раніше вона написала книги «Нація овочів?» та «Боротьба за правду», а також створила ініціативу «Як не стати овочем».

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?