Океан Ельзи презентував нову пісню #БезТебеМенеНема

Гурт «Океан Ельзи» презентував нову пісню #БезТебеМенеНема та вперше, замість відеокліпу, – анімаційну історію до неї.

Як передає ukrinform.ua, про це повідомляється на сайті FILM.UA Group.

«Мабуть, це найтанцювальніший трек, який ми записували у своєму житті. Ми зробили несподіваний відеоряд, і це перше відео Океану Ельзи, для якого намалювали мультфільм. Режисерка, сценаристка та художниця Оксана Курмаз створили неймовірні образи! Головними героями стала парочка котиків з їх непростими, милими і дуже справжніми стосунками», – розповів лідер гурту Святослав Вакарчук.

Своєю чергою автор анімації Оксана Курмаз зауважила: «Я вдячна своїй команді, яка допомогла реалізувати мою ідею в життя та реалізувати давню мрію – намалювати кліп для настільки крутого українського гурту та ще раз привернути увагу до анімації».

Як зазначається, над анімацією працювали в ANIMAGRAD. Продюсер – Єгор Олесов. Лінійний продюсер – Яна Медведєва. Арт-директор ANIMAGRAD – Крістіан Коскінін. Анімація – Оксана Курмаз, Ганна Кривонос, Анна Дудко, Єлизавета Сенькова, Надія Лімова. Композітінг, моушн-дизайн – Денис Черниш. Супервайзер монтажу – Андрій Данільчик.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.