Оголошений прийом творів на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка 2023 року

Відповідно до пункту 3 Положення про Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка члени Комітету визначили та затвердили строки початку і закінчення прийому творів на здобуття Національної премії 2023 року.

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка розпочинає прийом літературно-мистецьких творів з 3 по 31 жовтня включно поточного року.

Члени Комітету, експерти, культурні інституції відповідно до Положення про Національну премію України імені Тараса Шевченка можуть внести представлення щодо участі твору у конкурсі лише в одній номінації ‑

 

«Література»,

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

«Літературознавство і мистецтвознавство»,

«Публіцистика, журналістика»,

«Музичне мистецтво»,

«Театральне мистецтво»,

«Кіномистецтво»,

«Візуальні мистецтва».

 

Експерти, члени Комітету, культурні інституції, які представляють твір чи роботу на здобуття Національної премії, подають до Секретаріату Комітету документи за формами, які розміщено на сайті Комітету у розділі «Порядок висунення творів» (див. Пункт 3. «Перелік та правила оформлення документів»).

 

До представлення додаються:

анкета, заповнена особисто кандидатом (див. Додаток 3);

копія паспорту;

копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду,

згода на обробку персональних даних (див. Додаток 4);

публічні відгуки у пресі на представлений твір чи роботу, (оригінали або ксерокопії – в одному примірнику);

книги, фотоматеріали художніх робіт, аудіо- та відеозаписи, висунутих творів у 3-х екземплярах (книги, фотоматеріали художніх робіт, аудіо- та відеозаписи бажано також подавати в електронному форматі).

Отримати консультацію щодо оформлення документів на здобуття Премії 2023 року можна у Секретаріаті Комітету за телефонами: 270-59-49, 278-11-93 та електронною поштою: taras_kom@ukr.net;

– твори та документи надсилати поштою або залишати у поштовій скриньці Комітету на першому поверсі. Адреса Комітету: 01601, м. Київ, вул. Прорізна, 2, кім.404-405;

– особисто подати пакет документів можна за попередньою домовленістю з відповідальним співробітником Секретаріату Комітету  за телефонами:

270-59-49, 278-11-93.

Секретаріат Комітету