Оголоcили фіналістів другого Book Pitch, чиї книжки екранізують

 Експерти другого книжкового пітчингу Book Pitch — спільного проєкту 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю та Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» — визначили фіналістів, які представлять свої твори для потенційної екранізації.

Про це повідомляє ukrinform.ua з посиланням на відділ комунікацій Мистецького арсеналу.

«До фіналу Book Pitch увійшли чотири проєкти: «Світлий Шлях: історія одного концтабору», Станіслав Асєєв; «Летіла в небі чорна птаха», Анна Біленька; «Чемпіонський бій Мері Дяків», Владислав Івченко; «Кокліко», Павло Матюша», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, для участі в пітчингу було подано 38 заявок, з яких 32 пройшли технічний відбір. Саме серед них експертна комісія обирала фіналістів. Сам пітчинг відбудеться 30 липня о 16:00 у Мистецькому арсеналі в Києві.

До складу журі увійшли: Алік Шпилюк, програмний консультант та голова відбіркової комісії Одеського міжнародного кінофестивалю; Богдана Неборак, головний редактор The Ukrainians, менеджер культурних проєктів; Оксана Щур, літературний критик, куратор літературних програм Мистецького арсеналу; Леонора Пащенко, шеф-редактор кінокомпанії Star Media.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

У 2021 році конкурс відбувається вже вдруге. Для участі організатори добирали літературні художні твори, опубліковані у 2019-2021 роках, накладом не менше 1000 примірників, які мають потенціал для екранізації (художній ігровий фільм). ⠀ Як повідомляв Укрінформ, Одеський міжнародний кінофестиваль — один із найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європ – цьогоріч відбудеться 14 – 21 серпня. Він буде приурочений до 30-річчя незалежності України з акцентом на національне кіно. Х Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал» відбувся 23 – 27 червня у Києві. Впродовж п’яти днів тут презентували свою книжкову продукцію 145 видавництв і відбулося майже 300 подій.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.