Оголошується конкурс на здобуття літературної премії імені Анатолія Криловця

Національною спілкою письменників України спільно із Рівненською обласною організацією НСПУ оголошується прийом заявок на здобуття літературної премії імені Анатолія Криловця.
Заявки приймаються до 1 грудня 2019 року у електронному вигляді на е-mail: krilovets.premiya@gmail.com та (або) у паперовому виді за адресою: 33013, м. Рівне, вул. С. Петлюри, 35 (Рівненська обласна організація НСПУ) із відміткою «премія імені А. Криловця».
Премія присуджується з метою популяризації та підтримки талановитих українських письменників за вагомі твори високого ліричного змісту та звучання в номінаціях: «Любовна лірика» та «Філософська лірика».
Премія присуджується щороку 20 лютого до дня народження Криловця Анатолія Олександровича.
Переможці нагороджуються грошовою премією та дипломом.
Щороку присуджується премія лауреатів першого, другого та третього ступенів у кожній з номінацій.
Вимоги до творів та перелік документів, що подаються на здобуття Премії:
На здобуття Премії висуваються нові оригінальні твори авторів або колективу авторів, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді упродовж останніх трьох років.
На здобуття Премії не висуваються твори, які вже були відзначені іншими преміями або державними нагородами.
Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії подаються до Організаційного комітету з присудження всеукраїнської літературної премії імені Анатолія Криловця творчими спілками, асоціаціями, літературними об’єднаннями, національно-просвітницькими товариствами, редакціями періодичних видань, а також окремими літераторами.
На здобуття Премії подається клопотання щодо присудження Премії у довільній формі, до якого додаються:
– коротка характеристика твору, довідка про автора (авторів) твору – біографічні відомості: прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, контактний номер телефону, адреса електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;
– творча характеристика претендента;
– письмова згода претендента (претендентів) на висунення його твору на здобуття Премії;
– копії документа, що посвідчує особу претендента, та документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або паспорта;
– письмова згода претендента (претендентів) на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
– примірник твору або твір в електронному вигляді;
– до зазначеного переліку можуть бути додані інші документи, що підтверджують професійні якості претендента.
Вік претендентів необмежений.
У разі виникнення питань можна звертатися за телефонами: 0679447525, 0733268379 (Валентина Люліч) або на електронну пошту конкурсу.
 
«Українська літературна газета» №20 (260) 11 жовтня 2019

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал