Оголошено конкурс "Новела по-українськи" – 2016

 
Журнал “Країна” учетверте оголошує конкурс “Новела по-українськи”. Обсяг творів – щонайбільше 10 тисяч знаків неопублікованого раніше тексту. Мова – українська. Жанр – новела. Про це повідомляє ЛітАкцент з посиланням на Gazeta.ua.
Тема творів – вільна. Додаткова умова – у тексті має бути мотив декомунізації. Наприклад, боротьба з комуністичними назвами, символікою, способом мислення тощо.
Винагорода переможцеві: публікація новели в журналі “Країна” та на сайті Gazeta.ua і премія – 1000 грн. Новели інших фіналістів оприлюднять на сайті Gazeta.ua. Додаткова спеціальна відзнака одному з фіналістів – друк новели в “Газеті по-українськи”.
Тексти, а також контактні дані й біографію автора надсилайте до 1 травня 2016 року включно на адресу konkurs.novel@ukr.net або на поштову скриньку: “Газета по-українськи”, а/с 31, Київ, 03067 із позначкою “Новела по-українськи”.
Своєю участю в конкурсі автор дає згоду на публікацію новели на сайті Gazeta.ua, в “Газеті по-українськи” й журналі “Країна” та згоду на опрацювання, збереження й використання його персональних даних. Автор гарантує, що не порушує законодавства про авторське право та суміжні права.
До журі ввійдуть представники редакції журналу “Країна”, а також письменники й видавці. Роботи оцінюватимуть анонімно. У конкурсі не можуть брати участь працівники журналу “Країна”, “Газети по-українськи” й Gazeta.ua.
Твір переможця надрукують у журналі “Країна” влітку 2016 року.
Під грошовою винагородою мають на увазі отримання переможцем грошової премії у розмірі 1000 грн з урахуванням усіх утриманих податків і зборів.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал