«Обличчя Газпрому». В Росії зліпили Снігуроньку-зомбі

310

У Зіануринському районі Республіки Башкортостан Російської Федерації зі снігу зліпили “Снігуроньку-зомбі”. У персонажа немає рук, а обличчя сильно понівечене, про “онучку Діда Мороза” нагадує лише кожушок блакитного кольору.

Відповідне відео з’явилося у Instagram користувача Айрата Хабібулліна. Знявшись поруч із нею, чоловік привітав усіх із Новим роком. Про це повідомляють  Экономические Новости із посиланням на сайт Оглядач.

Публікація викликала хвилю коментарів у мережі. Деякі користувачі вважають, що така скульптура може порушити дитячу психіку. Інші почали жартувати з цього приводу.

«Обличчя Газпрому, коли в Україні плюсова температура», «Жах, як можна таке на вулиці викласти, у дітей же психіка може порушитись», «Снігуронька просто забула нафарбуватися, з ким не буває», «Ви що мою дружину сюди викладаєте», “Це вона побачила ціни на бензин і напад стався”, “Вона просто не прищеплена від COVID-19”, – писали користувачі.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!