NYT оприлюднила нове розслідування про масові вбивства у Бучі: фільм уже з’явився у відкритому доступі. Відео

Американська газета The New York Times оприлюднила нове розслідування про воєнні злочини російських окупантів у Бучі. Журналістам вдалося встановити особи частини загарбників, які чинили звірства у захопленому ними місті на Київщині.

Фільм NYT про злочини росіян зʼявився у відкритому доступі, його опубліковано на YouTube-каналі газети (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця). У ньому розповідається про те, як видання ідентифікувало групу псковських десантників із 234-го полку, які вбивали українців у Бучі.

 

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

 

Для цього журналісти проаналізували записи телефонних розмов, документи, інтерв’ю і тисячі годин відео. На кадрах зафіксовано, як окупанти вбили десятки людей на вулиці Яблунській у Бучі в березні 2022 року.

NYT показала карту, на якій позначені місця, де лежали тіла українців, убитих росіянами. Також оприлюднено імена 36 жертв загарбників.

Встановити, звідки саме окупанти приїхали в Україну, вдалося завдяки символіці на військовій техніці, яку вони намагалися приховати, особистим записам росіян та нарукавним знакам полку, які вони залишили по собі.

incident.obozrevatel.com