Нове видавництво, яке друкуватиме лише українських авторів, запускає Projector Institute

Projector Institute запускає видавництво, яке друкуватиме періодичні видання, книги винятково українських авторів та освітню літературу, передає «The Village Україна».

Окрім української літератури, видавництво продовжить випускати авторські журнали й артбуки. Його головною редакторкою стане колишня редакторка онлайн-журналу Telegraf.Design Анна Карнаух.

Видавництво зосередиться на новинках, присвячених візуальній культурі, інноваціям, технологіям та сучасному суспільству.

«Звільняйте полиці для майбутніх бестселерів від українських авторів, стежте за апдейтеми та не надто дивуйтесь, коли сучукрліт стане популярною не лише вдома, а й у світі», — анонсувала пресслужба Projector у фейсбуці.

Наразі команда працює над 4 проєктами: третім випуском друкованого Telegraf.Magazine, книжкою про маленькі подвиги величного народу Not little Things, виданням про волю як секрет життєвої стійкості українців, а також новим журналом про сучасні технології.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Нагадаємо, онлайн-журнал Telegraf.Design був започаткований у 2016 році. Медіа існує, щоб підтримувати розвиток українського дизайну, висвітлювати найцікавіші кейси, розповідати про нові імена та підтримувати професійну дискусію.

У 2021 році Telegraf.Design випустив перший друкований журнал про український дизайн, який був презентований на Книжковому Арсеналі.

Фото: Projector Institute

Валерія Буняк

detector.media