Норвежець викупив частину книг-казок «Зіркові пригоди Іскри» і подарував дитячому притулку у Львові

У різдвяно-новорічні дні підопічним дитячого притулку служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації подарували книги казок «Зіркові пригоди Іскри» київської авторки Олени Довгаленко. Благодійний жест зробив норвежець Сіндре Лунде.

Про повідомляє DailyLviv з посиланням на начальника служби у справах дітей ЛОДА Володимира Лиса. Цього року видавництво “Корбуш” накладом 500 примірників видало книгу казок Олени Довгаленко «Зіркові пригоди Іскри».

За словами авторки книги, п’ять казок розповідають про астрономію, зокрема про сузір’я та зірки, туманності і галактики, про електромагнітне поле та інші природні явища. Кожна казка має свою мораль: йдеться про цінність родини, про дружбу, про силу позитивних емоцій та інше. Веселі пригоді розумної собаки та її друзів-ельфів знайомлять дітлахів із казковим населенням зірок ельфівського світу.

Але, як розповіла Олена Довгаленко, справжнісіньке диво трапилося після виходу книги з друку.

– Норвежець з великим серцем Сіндре Лунде, якого познайомив з Україною матч Ліги Чемпіонів “Ліверпуль-Реал”, що проходив 2018 року в Києві, організував доброчинну акцію в Норвегії для дітей України. Сіндре Лунде зібрав кошти у бажаючих та викупив за собівартістю майже 100 книжок. Але поставив умову – скерувати книги знедоленим дітям: у дитячі будинки, лікарні,- розповіла Олена Довгаленко.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Авторка додала також від себе частину книжок для дитячих бібліотек Львова.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.