Названі переможці антипремії “Золота малина” за найгірші роботи в галузі кіноіндустрії

1082

У Лос-Анджелесі напередодні вручення “Оскара” назвали переможців 41-ї антипремії в галузі кіноіндустрії – “Золота малина”.

Про це повідомляє BBC.

Режисерський дебют австралійської співачки Cії отримав кілька відзнак “Золота малина” – нагород голлівудської антипремії, що відзначає найгірші роботи в галузі кіноіндустрії.

Акторка Кейт Гадсон, яка зіграла головну роль у фільмі “Музика” названа найгіршою акторкою, її партнерка по картині Медді Зіглер – найгіршою акторкою другого плану, а сама Сія – найгіршою режисеркою.

Фільм, в якому розповідається історія дівчини з аутизмом, зазнав критики у зв’язку з тим, що на цю роль була взята нейротипічна (тобто людина, яка не страждає розладом аутичного спектру) акторка.

Премія за найгірший фільм дісталася картині “Абсолютний доказ”, в якій стверджується, що на президентських виборах у США 2020 року були фальсифікації.

Режисер фільму Майк Лінделл, який також зіграв головну роль в картині, був названий найгіршим актором.

Колишній юрист експрезидента США Дональда Трампа, а також колишній міський голова Нью-Йорку Руді Джуліані отримав приз як найгірший актор другого плану за невелику роль у стрічці “Наступний фільм про Бората”.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!