Названі лауреати Міжнародної літературної премії імені Роберта Бернса (Шотландія – США)

Міжнародний Арт-центр «Радіус миру» (США, Лос-Анджелес, голова журі – Анатолій Фрадіс) та його представництво в Шотландії (м. Единбург)  оголосили лауреатів Міжнародної літературної премії імені Роберта Бернса за 2023 рік.

Роберт Бернс (1759-1796)видатний шотландський поет-романтик, фольклорист. Його геніальна творчість відома в усьому світі, зокрема її дуже високо оцінювали класики нашої літератури Тарас Шевченко, Іван Франко та Леся Українка. День народження Роберта Бернса – це національне свято в Шотландії.

Приємно, що серед нагороджених – відомих письменників із різних країн – є наші співвітчизники. Отже, за поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України (президент Сергій Дзюба), лауреатами почесної відзнаки стали: поет, науковець, професор Василь Куйбіда (Київ) – за збірку віршів «Колекція снів» у перекладі англійською мовою; поет та науковець Володимир Віхляєв (м. Запоріжжя), поет, науковець та священик Василь Погорецький (Тернопільська обл.) і журналістка, письменниця Олександра Гостра (смт. Талалаївка Чернігівської обл.) – за визначну творчу діяльність (пані Олександру, зокрема, відзначено за публікації в газеті «Чернігівщина»).

Також Міжнародну літературну премію ім. Роберта Бернса за власний творчий доробок та популяризацію кращих надбань світової літератури нині отримали знані письменники за поданням Міжнародної Академії літератури, мистецтв і комунікації (Німеччина, керівник Олена Ананьєва): це – Тетяна Черненко та Тетяна Грицан-Чонка (Україна), Олена Лань (Чехія), Айнур Кумарханова (Казахстан), Анатолій Лобов (Грузія), Ізільда Нуньєс (Isilda Nunes, Португалія), Олена Волкова (Elena Volkova, Австралія) і Thomas Fix (Німеччина).

Щиро вітаємо лауреатів високої міжнародної нагороди!

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Ярослав Маджуга,

прес-центр Міжнародної літературно-мистецької Академії України