Названі лауреати Міжнародної літературної премії імені Марка Твена (США) за 2023 рік

Міжнародний Арт-центр «KLAS’S ARTS CENTER SAN FRANCISCO» (США, голова журі – Алекс Клас) оголосив щойно лауреатів Міжнародної літературної премії імені Марка Твена за 2023 рік. У міжнародному журі цієї почесної нагороди – голова Міжнародного Арт-центру FBG «Pegasus Brücke» Joachim Schmija (Франкфурт, Відень, Прага) та його колега Maria Schulwitz із Німеччини. Також нагорода вручається за сприяння Міжнародної Академії діячів літератури, мистецтв і комунікацій та асоціації «Глорія» (Німеччина).

Всесвітньо відомий американський прозаїк, а також гуморист, сатирик,  публіцист і видавець  Марк Твен (його справжнє ім’я – Семюель Ленгхорн Клеменс) народився в 1835 р. у Флориді. Найпопулярніші твори – «Пригоди Тома Соєра» та «Пригоди Гекльберрі Фінна». Вільям Фолкнер писав, що він був «першим по-справжньому американським письменником, і всі ми з тих пір – його наступники». А Ернест Хемінгуей наголошував, що «вся сучасна американська література вийшла з однієї книги Марка Твена, яка називається «Пригоди Гекльберрі Фінна».

Отже, цьогорічними лауреатами почесної відзнаки стали:

Ярослав Савчин, Олег Дрямін, Віктор Васильчук, Лариса Волошенюк (Україна), Гулом Абдієв (Gulom Abdiev), Елбой Кулмонов (Elboy Qulmonov, Узбекистан), Міхаель Юріс (Michael Uris, Ізраїль), Анатолій Лобов (Грузія), Олена Якубсфельд (Франція), Гульміра Джумагалієва (Казахстан).

Щиро вітаємо цьогорічних лауреатів високої міжнародної нагороди!

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Ярослав Маджуга,

прес-центр Міжнародної літературно-мистецької

Академії України