Названі лауреати Міжнародної літературної премії імені Антуана де Сент-Екзюпері за 2021 рік

Відомі письменники, перекладачі, науковці та митці стали щойно лауреатами Міжнародної літературної премії імені Антуана де Сент-Екзюпері (Франція-Німеччина) – за визначну творчу діяльність.

Фундатори почесної нагороди: асоціація діячів літератури, мистецтв і культури «Глорія» (Німеччина) та її представництво у Франції «Глорія – Ліон», і Міжнародна  Академія «ЛІК» (під керівництвом Олени Ананьєвої,  письменниці, журналіста й мистецтвознавця).

Отже, за поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України, котра об’єднує письменників, перекладачів і науковців із 60 країн (президент – Сергій Дзюба), нагороди 2021 року отримали: письменники Віктор Васильчук, Олег Дрямін та Іван Рябухін і науковець Віктор Жадько (Україна).

Нагороджені також знані письменники і перекладачі Сантош Кумар Покхарел (Непал), Абдукаххор Косім (Таджикистан) і Сабіта Сатапаті (Індія), письменник, видавець Борис Крігер (Канада) і художниця Наталі Хо (Франція, м. Париж).

 

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Ярослав Савчин,

письменник, перекладач, прес-центр Міжнародної літературно-

мистецької Академії України

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.