Названі лауреати Державної премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

Комісія з Державної премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності присудила премії новим лауреатам, серед яких є представники Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Як пише stv.detector.media, про це повідомив член правління НСТУ Дмитро Хоркін на своїй сторінці у фейсбуку.

За його інформацією, у номінації «За кращий твір у радіомовній сфері» лауреатом став ведучий «Українського радіо» Володимир Носков — за передачу «Радійні історії. Говорить Харків!».

У номінації «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері» лауреатами стали автори книги «Суспільне мовлення в Україні: історія створення та виклики» («Друкарня Віол», Київ, 2019) Світлана Остапа, Вадим Міський та Ігор Розкладай.

У номінації «За кращий твір у телевізійній сфері» перемогла телепрограма «Відтінки України», яку представили Анастасія Гудима та Олена Дей.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

На здобуття Премії ім. І.Франка в галузі інформаційної діяльності у 2021 році надійшло 18 робіт.

До складу Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності входили Олег Наливайко – голова – голова Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності, Богдан Червак – перший заступник голови  – заступник голови  Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності, Сергій Гальченко – заступник директора з наукової та           видавничої діяльності Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України (за згодою), Григорій Кримчук – член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки письменників України (за згодою), Юрій Недяк – начальник управління з питань доступу до інформації та підтримки медіа Держкомтелерадіо, Олександр Ободович – начальник управління з питань телебачення і радіомовлення, європейської та євроатлантичної інтеграції  Держкомтелерадіо, Олексій Тарабукін – начальник відділу з медіа та інформаційної безпеки головного управління медіа та інформаційної політики Міністерства культури та інформаційної політики України  (за згодою), Олег Хименко – начальник головного управління із реалізації політик у сфері науки та інновацій директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України (за згодою) і Анатолій Табаченко – заступник головного редактора головної  редакції  випуску та художнього фонду творчого об’єднання «УР-3 «Культура» (за згодою).

Нагадаємо, у 2020 році Юлія Шелудько з радіопрограмою «Вся країна» стала лауреаткою премії імені Івана Франка

Фото: фейсбук Світлани Остапи

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.