Національна спілка письменників України ініціює збір дитячих книжок для «Української світлиці» в польському місті Бидгощі

Національна спілка письменників України ініціює збір дитячих книжок для «Української світлиці» в польському місті Бидгощі.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив голова НСПУ Михайло Сидоржевський:

“Шановні друзі! Ще раз дякую всім, хто надіслав книжки для Воєводської бібліотеки в польському місті Краків. Всього ми зібрали і передали близько 700 книжок українських письменників – сучасних і класиків. Про це вже повідомлялося.

НИНІ НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ПИСЬМЕННИКІВ УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ ЗБІР ДИТЯЧИХ КНИЖОК ДЛЯ «УКРАЇНСЬКОЇ СВІТЛИЦІ» В ПОЛЬСЬКОМУ МІСТІ БИДГОЩІ ПОЛЬЩА).

Координатори акції – Марія Кочур (Україна) і Стефан Пастушевський (Польща, поет, перекладач).

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Списки усіх, хто надішле книжки, будуть надруковані на моїй сторінці у Фейсбуці з подякою від Національної спілки письменників України.

Книжки надсилати за адресою: Київська область, місто Вишгород, Нова пошта № 5, Сидоржевському Михайлу Олексійовичу. Тел.: 098 749 0402. (Прохання до авторів оплачувати вартість доставки за свій кошт і надсилати не більше одного примірника кожного найменування книжки).

Термін надсилання – до 31 жовтня.

Сподіваємось, що, крім окремих авторів, відгукнуться також українські видавництва”.