Напис на пам’ятнику Катерині. Поліція Одеси начиталася Шарія і помийок рашистської пропаганди та влаштувала терор активістці

Поліція Одеси розшукує активістку «Європейської Солідарності», очільницю одеського осередку ГО «Солідарна молодь» Марину Бойко нібито за надпис на пам’ятнику Катерині ІІ «Екатерина=Путин». Сама ж Марина Бойко запевнила, що не причетна до появи напису на пам’ятнику.

Як повідомила голова ГО «Солідарна молодь», депутатка Київради Дінара Габібуллаєва на своїй сторінці у Facebook, інформацію про те, що Марина Бойко нібито зробила напис на пам’ятнику поширили проросійські Telegram-канали, зокрема, йдеться про блогера Анатолія Шарія.

«Ранок почався не з кави. Нашу лідерку з «Солідарна Молодь Одещини» Марину Бойко шукає поліція за начебто розмалювання пам’ятнику Катерині в Одесі. І звісно, телеграм помийки (рупори російської пропаганди) підхопили і а-ля здали поліції.

Пам’ятнику Катерині не місце і всьому російському, всьому, що має меті знищення української ідентичності. Ми вже дивимось в майбутнє і там немає місця кривавим імперіям.

Наша організація підтримує підпис «Екатерина = Путин». І мала послідовну та тверду позицію щодо демонтажів пам’ятників імперського тоталітарного режиму. Але питання: для чого поліція охороняє російські символи?» – зазначила політикиня.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Чільне фото: Марина Бойко брала участь у акціях протесту з вимогою знесення пам’ятника Катерині ІІ

Фото з відкритих джерел.

 

glavcom.ua