На здобуття Премії імені Максима Рильського цього року подано 13 робіт

285

Держкомтелерадіо завершив прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття Премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського та опрацював подані пропозиції. Про це повідомляє comin.kmu.gov.ua.

Премія має дві номінації: за переклад українською мовою творів видатних авторів; за переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу. На здобуття премії у першій номінації надійшло 8 опублікованих творів від 6 авторів-перекладачів з англійської на українську. За премію змагатимуться Валерій Кикоть, Юрій Вітяк, Олена О’Лір, Віктор Морозов, Євгенія Кононенко, Володимир Шевчук.

У другій номінації на здобуття премії висунуто п’ять перекладних творів з української мови на англійську та французьку. Це, зокрема, переклади антології української поезії, вибрані поезії Павла Мовчана, «Мальованої історії Незалежності України» Братів Капранових та інші. За премію змагатимуться Світлана Соболєвська, Марина Черник, Анастасія Шекера, Дмитро Чистяк, Ніколь Лоран-Катріс.

Твори, що надійшли на конкурс, будуть передані для ознайомлення членам комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського.

З повним переліком поданих робіт можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо

http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=180944&cat_id=107113

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!