На Youtube-каналі Держкіно виклали пригодницький фільм-фентезі «Сторожова застава» за мотивами повісті Володимира Рутківського

344

У вільному доступі з’явився український пригодницький фільм-фентезі «Сторожова застава». Відео виклали на офіційному Youtube-каналі Держкіно.

 

Пригодницький фільм-фентезі «Сторожова застава» знятий у 2017-му році Юрієм Ковальовим за мотивами однойменної повісті Володимира Рутківського. У головній ролі виступив Данилом Каменським.

За сюжетом фільму, під час сонячного затемнення звичайний хлопчик Вітько потрапляє на тисячу років назад, у Київську Русь, в розпал вирішальної битви Добра і Зла. У його руках магічний камінь, що дає могутню силу, поруч – легендарні богатирі, про котрих він читав у книгах, а проти них – чорна магія і ціла армія на чолі з гігантським кам’яним монстром. Тепер тільки від хоробрості хлопчика залежить, чи переможе світло темряву і чи буде майбутнє таким, яким його знаємо ми.

Як відомо, оригінальна повість Володимира Рутківського вийшла друком у 1991-му році у журналі «Однокласник», а книжкове видання вперше побачило світ у 2001-му році у видавництві «Друк».

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!