На вершині Говерли проведено молебень за українськими воїнами

За підтримки Управління стратегічних комунікацій апарату Головнокомандувача Збройних Сил України, Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України та участі військовослужбовців країн НАТО, 15 лютого відбулось сходження на найвищу вершину України учасників «Зимової експедиції Говерла-2021» під гаслом: «Союзницький міжнародний зимовий військовий похід». Про це повідомляє trubyna.org.ua з посиланням на Синодальне управління військового духовенства Православної Церкви України.

 Перед сходження на Говерлу, о 5 годині ранку в колибі гостинного двору «Серце Карпат», що знаходиться в урочищі Козмещик, заступник Голови Синодального управління військового духовенства по співпраці з ветеранськими та волонтерськими організаціями протоієрей Дмитро Каран звершив молебень з нагоди свята.

О 13.30 на вершині Говерли учасники «Зимової експедиції Говерла-2021» піднесли молитви до Господа за перемогу України у війні та помолились за українських воїнів, які загинули в боях російсько-української війни. Також, в рамках заходу, відбулось урочисте підняття Державного прапора України та Державних прапорів Сполучених Штатів Америки, Канади, Литви, організації Північноатлантичного договору, штандартів оперативних командувань Сухопутних військ Збройних Сил України «Захід», «Схід», «Північ», «Південь». Під час підняття Державного прапора України учасники зимової експедиції заспівали Державний Гімн України.

Після сходження, в колибі гостинного двору «Серце Карпат» з благословення блаженішого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Православної Церкви України протоієрей Дмитро Каран нагородив полковника Миколу Вікторовича Журавльова медаллю «Святого Архістратига Михаїла», за вагомий внесок у розбудову і зміцнення партнерства і співробітництва України з НАТО та організацію

«Зимової експедиції Говерла-2021», і наймолодшу учасницю сходження на Говерлу, володарку більш як 20 спортивних рекордів Ніколь Василівну Князєву медаллю «За жертовність і любов до України».

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Учасники «Зимової експедиції Говерла-2021» поклали квіти біля ужгородського меморіалу загиблих воїнів російсько-української війни, висловили підтримку родинам загиблих військовослужбовців.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.