На «UA: Першому» покажуть фільм «Дике поле» за романом Сергія Жадана

551

24 серпня о 23:00 суспільний канал «UA: Перший» покаже стрічку Ярослава Лодигіна «Дике поле», знятої за романом Сергія Жадана «Ворошиловград».

Як повідомляє stv.detector.media, фільм анонсують в етері «UA: Першого».

За сюжетом, головний герой Герман змушений повернутися до рідного Донбасу, щоб розібратися із заправкою брата, який раптово поїхав. Там він зустрічається з реальними та вигаданими персонажами, друзями дитинства та місцевою мафією, яка намагається відібрати його бізнес. Несподівано для себе Герман усвідомлює, що захищає не лише бензоколонку, але й своє минуле, майбутнє та свій дім.

У команді фільму – режисер Ярослав Лодигін, який з серпня 2019 року обіймає посаду члена правління Суспільного, оператор Сергій Михальчук, автор роману Сергій Жадан, драматургиня та сценаристка Наталія Ворожбит, продюсер Володимир Яценко.

У фільмі знялися: Олег Москаленко, Олексій Горбунов, Руслана Хазіпова, Володимир Ямненко, Георгій Поволоцький, Євгенія Муц, Ігор Портянко та інші.

Фільм «Дике поле» вийшов у прокат 8 листопада 2018 року. У серпні 2019 року канал «Україна» показав телевізійну прем’єру «Дикого поля».

Як писав «Детектор медіа», у 2016 році проект фільму «Ворошиловград» переміг у Дев’ятому пітчингу Держкіно, набравши найбільшу кількість балів серед усіх проектів – 43. 2 грудня 2016 року українська компанія Limelite, швейцарська Film Brut і Держкіно України уклали контракт на виробництво повнометражного ігрового фільму «Ворошиловград». Бюджет стрічки складає 30,98 млн грн (1 млн 100 тисяч євро), половину із цих коштів (15,49 млн грн) надало Держкіно.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!