На півдні України та в Криму мовитиме «Українське радіо. Крим»

17 травня на півдні України та частині Кримського півострова на хвилях Українського радіо звучатиме новий інформаційний проєкт «Українське радіо. Крим».

Він виходитиме п’ять разів на тиждень, з понеділка по п’ятницю, з 19:10 до 20:00 на частоті 100,7 FM зі Складовська  Херсонської області та у середньохвильовому діапазоні на частоті 549 АМ. Як повідомляє stv.detector.media. цю інформацію «Детектору суспільного мовлення» підтвердив член правління Суспільного Дмитро Хоркін.

За його словами, раніше на цих частотах на півдні України та в Криму звучав Перший канал Українського радіо.

У проєкті «Українського радіо. Крим» задіяні команда Першого каналу Українського радіо, Всесвітня служба Українського радіо, телевізійники з «UA: Крим» і Херсонська філія Суспільного.

Основу мовлення складатимуть декілька програм, йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

По понеділках о 19:10 виходитиме програма кримськотатарською мовою «Нація. Крим» (Millet. Qirim) — програма про вихідців з Криму: їхні життєві історії, культуру і традиції. Програма вироблятиметься херсонською філією Суспільного і звучатиме також у рамках програми регіонального радіомовлення у Херсонській області, яка на сьогодні є другою після Києва за чисельністю переселенців з Кримського півострова.

З вівторка по четвер о 19:10 звучатиме програма «Тема дня», що вироблятиметься спільно з телеканалом «UA: Крим».

О 19:40 з понеділка по четвер виходитиме вечірня інформаційно-аналітична програма «Крим — Україна» про події в Криму. Програму готуватиме всесвітня служба Українського радіо.

По п’ятницях з 19:10 до 20:00 звучатиме перше в історії українського радіомовлення музично-розважальне шоу кримськотатарською мовою «Кеч гедже шоу» ( Keç gece show), ведучим якого стане кримськотатарський журналіст Муслім Умеров.

Keç gece show позиціонується як музично-розважальне шоу, в якому можуть обговорюватися цілком серйозні теми. Гостями першого випуску, що вийде в ефір 21 травня, стануть український кримськотатарський політик і громадський діяч Рефат Чубаров та кримський актор, сценарист та стендап-комік Сулейман Умеров.

Програма матиме відеоверсію й транслюватиметься на ютуб-каналі «Українського радіо». Всі передачі проєкту «Українське радіо. Крим» можна буде слухати також в окремому розділі на сайті «Українського радіо».

Нагадаємо, з червня 2020 року працює новинний сайт «Суспільне Крим», висвітлює події на окупованому півострові.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.