На Львівщині відбувся фестиваль сучасної української пісні «Молода Галичина»

540

Міжнародний фестиваль сучасної української пісні «Молода Галичина» – це один з найстаріших конкурсів в Україні. Щорічно фестиваль організовують у Новояворівську, що на Львівщині. Цьогоріч конкурс-фестиваль присвятили 30-тій річниці Незалежності України.

Про це повідомляє leopolis.news з посиланнмя на пресслужбу ЛОДА.

За словами організаторів, цей фестиваль є професійною платформою для демонстрації вокальної майстерності перед професійним міжнародним журі, що обирає володаря Гран-прі та лауреатів у різних музичних жанрах та вікових категоріях. Зазвичай, у конкурсній програмі беруть участь близько 100 молодих співаків з різних країн світу віком від 10-ти до 25-ти років.

Завітав на гала-концерт 28-го Міжнародного фестивалю також очільник Львівщини Максим Козицький.

«Фестиваль «Молода Галичина» – це добра багаторічна традиція, яка презентує нам вокальну майстерність молодих виконавців не лише з України, а й з усього світу. Це місце, де лунає сучасна українська пісня, місце, де панує неймовірна творча атмосфера. І взагалі – фестиваль «Молода Галичина» – це ще й чудова промоція прекрасного Яворового краю і всієї України! Думаю, цьогоріч організаторам довелося докласти вдвічі більше  зусиль, щоб реалізувати цей захід, але воно однозначно того вартує! Щиро вітаю усіх присутніх із тим, що 28-й Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина» успішно відбувся! Хай лунає українська пісня! Завжди і всюди!» – зазначив голова Львівської ОДА.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!